JoomlaTemplates.me by iPage Reviews

Rekolekcje szkolne

W dniach od 28.03 do 31.03 odbyły się rekolekcje szkolne i dla młodzieży. Tegorocznym rekolekcjonistą był ksiądz Tomasz Chrupek, student teologii pastoralnej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Codziennie do południa poszczególne szkoły z terenu parafii brały udział w naukach rekolekcyjnych. Każdego dnia o godzinie 18 była sprawowana Msza Święta w intencji dzieci i rodziców z poszczególnych szkół, zaś o godzinie 19 odbywały się nauki stanowe dla młodzieży. W ostatnim dniu rekolekcji odbyło się nabożeństwo „Mój Jezus połamany”, podczas którego czwórka młodzieży dzieliło się swoim świadectwem wiary. Dziękujemy Księdzu Rekolekcjoniście za wspólny czas rekolekcyjnego skupienia i życzymy obfitości łask Bożych w dalszej pracy kapłańskiej!