Ogłoszenia duszpasterskie

1. Rozpoczynamy czas Adwentu. Msze święte roratnie, również w niedzielę o godzinie 6.00. W adwencie nie będzie Mszy świętej o godzinie 6.30. Na poranne roraty szczególnie zapraszamy do udziału dzieci i młodzież. Prosimy o przynoszenie ze sobą lampionów.

2. Dzisiaj po Mszach świętych członkowie Caritas będą rozprowadzać chlebki miłosierdzia, jako jałmużnę adwentową. Ofiara 10 złotych.

3. W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy wspominać:
- środa - święto św. Andrzeja Apostoła
- sobota - św. Franciszka Ksawerego

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W I piątek Msze Święte wotywne o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godzinie 6.00 i 17.00,
a następnie adoracja zakończona Mszą święta o godzinie 20.00. O poprowadzenie adoracji prosimy rodziny z rejonu: Podegrodzie-Kąty, Barczynka, Pędzicha, Osiedle Słoneczne, Nowe Osiedle. W Gostwicy spowiedź od 15.00, o 15.30 Msza święta.

5. W I sobotę miesiąca kapłani wyruszą z posługą sakramentalną do chorych
o godzinie 9.00. Prosimy o telefoniczne potwierdzenie wizyty.

6. Członków róży rodziców modlących się za dzieci, zapraszamy w sobotę na różaniec, Mszę świętą o 17.00 i spotkanie formacyjne w budynku starej plebani.

7. W następną niedzielę rozpoczniemy czas rekolekcji adwentowych. W tym dniu po prymarii i w kaplicach zmiana tajemnic żywego różańca.

8. Ogłoszenie Wójta Gminy Podegrodzie: "W związku z przystąpieniem Gminy Podegrodzie do systemu dystrybucji węgla w cenach preferencyjnych, Wójt Gminy Podegrodzie informuje mieszkańców gminy o możliwości składania wniosków
o jego zapotrzebowanie w Ośrodku Pomocy Społecznej w Podegrodziu."