III Niedziela Wielkanocna Niedziela Biblijna 14.04.2024r.
  1. Rozpoczynamy dzisiaj Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Za tydzień niedziela Dobrego Pasterza – Światowy Dzień Modlitw o powołania.
  2.  Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary składane na cele gospodarcze naszej parafii.
  3.  W tym tygodniu nasza diecezja przeżywa peregrynacje relikwii błogosławionej rodziny Ulmów, to szczególny czas modlitwy za rodziny naszej diecezji.
    W naszym rejonie relikwie nawiedzą parafię św. Małgorzaty w Nowym Sączu. Jako parafia jesteśmy zaproszeni do udziału w wieczorze modlitewnym
    w najbliższy wtorek 16 kwietnia. Rozpoczęcie peregrynacji o godzinie 17.00,
    o godzinie 18.00 Msza święta pod przewodnictwem ks. biskupa Artura Ważnego i czuwanie modlitewne przy relikwiach do godziny 21.00.
  4. W czwartek zapraszamy na Mszę świętą i nowennę do św. Stanisława Papczyńskiego o godzinie 18.00.
  5. Próba klas 3 przed I Komunią świętą w następującym porządku:
    Szkoła w Gostwicy – czwartek o godzinie 19.00 w kaplicy
    Szkoła w Podegrodziu – czwartek o 19.30
    Szkoły w Mokrej Wsi, Rogach, Stadłach – piątek po wieczornej Mszy świętej
  6. Z naszej parafii do wieczności odszedł śp. Stanisław Gonciarz z Podegrodzia. Jego pogrzeb będzie w poniedziałek, o 13.30 wprowadzenie do świątyni i modlitwa różańcowa, o godzinie 14.00 Msza święta żałobna.