Wycieczka LSO i DSM do Ciężkowic

07 października Liturgiczna Służba Ołtarza oraz Dziewczęca Służba Maryjna wraz z opiekunami z ks. Mateuszem i Mariuszem udali się na wycieczkę do Ciężkowic. W drodze do Ciężkowic nawiedziliśmy sanktuarium Matki Bożej w Bruśniku, gdzie odmówiliśmy dziesiątkę różańca w intencji naszej parafii. W Ciężkowicach przeszliśmy nie dawno otwartą trasę w koronie drzew. Następnie udaliśmy się do Muzeum Przyrodniczego i Małopolskiego Centrum Ekologicznego, gdzie zobaczyliśmy bardzo ciekawe wystawy związane z Pogórzem Ciężkowickim. Wspólnie modliliśmy się w sanktuarium Jezusa Miłosiernego w którym przywitał nas kustosz ks. proboszcz Jan Zając. Nie zabrakło również wspólnej integracji na placu zabaw, meczu ministrantów i lektorów, tańców, śpiewów i kiełbaski z ogniska.

Scroll to Top